Follow me
0

Královské wellness v Praze

 Královský wellness koncept
zdraví a krásy.

 

Postupy péče o tělo, které po staletí užívaly sultánské rodiny na ostrově Jáva, byly přísně střeženy. A to až do doby než je odtajnila jávská princezna a udělila exkluzivní povolení k jejich veřejnému provozování  a používání. Indonéská atmosféra wellness provozu přesně podle originálních pravidel.

První salón svého druhu v Evropě

Indonézké receptury krásy v exotickém wellness interiéru v rámci franšízové licence se nabízí po celém světě. Jeden takový salon najdeme i v České republice.

 

 

 

27. ledna 2004 – jávská sultánská princezna BRA Mooryati Soedibyo přijela osobně do Prahy na slavnostní otevření luxusního masážního a kosmetického salonu JAVA PRINCESS – jávské královské masáže.  Součástí otevíracího ceremoniálu bylo i vystoupení profesionálních jávských tanečnic v tradičních krojích, módní přehlídka v indonéském stylu a ochutnávka  indonéských kulinářských specialit.

wellness interiéry wellness design spa wellness provoz    wellness interiéry wellness design spa wellness provoz

Interiér pomohla navrhnout mateřská společnost, vypracovala kompletní projekt před rekonstrukcí prostor včetně grafického návrhu interiéru a zařízení. Veškerá kosmetika Mustika Ratu a Taman Sari Royal Heritage, používaná v salónu, je výhradně na přírodní bázi a je dovážená přímo z Indonésie. Sultánské metody péče o tělo jsou zaměřeny na relaxaci a uvolnění celého těla s důrazem na pozitivní dopad na psychiku s výraznou podporou aromaterapie.

 

Interiér a provoz v souladu s tradiční atmosférou

wellness interiér wellness design spa wellness provoz Při návrhu se počítalo s tím, že většina dekorací a nábytku bude dovezeno z Indonésie od centrálního dodavatele mateřské firmy. Všechny pobočky po celém světě mají stejný nebo velmi podobný interiér vybavený typickými indonéskými dekoracemi a tradičním dřevěným, ručně vyřezávaným nábytkem.

Stejně tak veškeré látky, použité na závěsy oken, jako potahy masážních lehátek a pro ušití stejnokrojů – typického pracovního oblečení indonéských terapeutek, byly dovezeny. Jsou to typické krajové batikované vzory na hedvábí.  Na ručnících a osuškách byla vyšita loga firmy.

Místní zdroje krásy a zdraví oslovují klienty po celém světě

Salon používá stejnou kosmetiku jako všechny salony po celém světě. Jejich základem jsou především lokální zdroje – květiny, rostliny a mořské produkty. Jsou vyráběny podle tradičních indonéských receptur, jež se na ostrovech používaly po staletí. Procedury a menu salonu je postavené na osvědčených recepturách a postupech, jež se používají napříč všemi salony.  Zahrnují základní indonéské masážní techniky, regenerační postupy pro celé obličej tělo,  ducha i mysl. Při procedurách  a v celém salonu se používá aromaterapie a zní typické národní indonéské melodie.

Wellness interiér v jávském stylu

Salón i nábytek byl navržen firmou Mustika Ratu a vyroben na zakázku přímo v Indonésii. Interiér doplňují nádherné obrazy, vyřezávané skulptury a různé přírodní doplňky, které přibližují prostředí jávské kultury. K masážím slouží speciální masážní stoly, s citem začleněné mezi dřevěný nábytek, pokryté nádherným indonéským hedvábím Batik příjemných teplých barev. Prostředí již na první pohled působí velmi útulně až pohádkově a vytváří půvabnou atmosféru.

wellness interiéry wellness design wellness provoz spa      wellness interiéry wellness provoz wellness design spa provoz

V salónu je možné využít dvou až čtyřhodinové masážní ´balíčky´ doslova ´od hlavy až k patě´, včetně manikúry, pedikúry a kadeřnictví, anebo absolvovat jen zvolené  jednotlivé procedury.

Všechny služby zde poskytují jávské profesionální terapeutky a masérky v tradičních indonéských šatech. Součástí salónu je i bar, který nabízí příjemné osvěžení.

 

Salon je kompletně zařízen a provozován na základě licenční smlouvy. Dodržují se postupy  jsou stejné jako v Indonézii, kromě procedur a terapeutické péče se v salonu nabízí i občerstvení zejména formou léčivých a zdraví prospěšných indonéských čajů.
Klient si může zakoupit i řadu doplňků zdraví a kosmetických přípravků určených k následné domácí péči.

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.