Follow me
0

Královské jávské wellness

Starověké indonéské rituály krásy a zdraví.

Jávské královské tajemství pohody bylo po staletí ukrýváno za zdmi královských paláců.

Manuální ošetření v kombinaci s kvalitním a luxusním vybavením salónů nejlépe vykresluje slogan „Východ se setkává se Západem“.

 

 

Rituály krásy a zdraví a také speciální péče o tělo, duši a mysl byly součástí každodenního života členů královského rodu.  Královská rodina na ostrově Jáva v Indonésii, po staletí ukrývala své tajemství mládí a dlouhověkosti.

Změnila to až jedna princezna. Vznikla síť luxusních provozů Taman Sari Royal Heritage Spa a také nová kosmetická značka Mustika Ratu, jejíž produkty se ve spa používají.

 

   wellness interiéry wellness a spa spa kosmetika wellness provoz

Princezna, paní BRA Mooryati Soedibyo S.S., M. Hum založila, vytvořila a dodnes řídí Taman Sari Královské Spa (Taman Sari Royal Heritage Spa). Odhalila roušku tajemství jávské královské péče v Taman Sari Královských koupelích a salónech a tím umožnila vychutnat požitky a zážitky každému, kdo chce udržovat a pečovat o své tělo, zdraví, krásu a mládí.

Vlastní královský život a péče, které zažila, když vyrůstala v královském paláci, jsou nyní přístupné pro všechny, kteří chtějí nechat odpočinout unaveným svalům a mysli, relaxací se zbavit stresujících myšlenek, dosáhnout naprosté psychické rovnováhy a pro relaxaci použít všechny přírodní kosmetické produkty Taman Sari Royal Heritage Spa a Mustika Ratu podstoupením jedinečných procedur.

 

 Taman Sari Královské Spa

Královské lázně byly místem, kde si jávské královské rodiny, princové a princezny, užívali specifickou a jedinečnou péči o svou krásu. Péče založena na vyrovnané  filozofii jiwa, raga, sukma nebo-li těla, mysli a ducha v kombinaci s masážemi  unikátními bylinami a vůněmi tvořila holistický základ lázní.

Tajné postupy exkluzivní péče, předávané v královských rodinách z generace na generaci, byly utajovaným tajemství, dlouho uchovávaným za zdmi královských paláců a je stále záhadou pro mnoho lidí i do dnešních dnů.

wellness interiéry wellness a spa spa kosmetika wellness provoz  wellness interiéry wellness a spa spa kosmetika wellness provoz

 

Spa péče vychází z přírody

wellness interiéry wellness a spa spa kosmetika wellness provozVoda a byliny jsou neoddělitelné součásti holistické péče ve všech provozech Tamansari spa. Používají se při péči o tělo, ale i jako doplňky stravy, zejména v podobě výživných bylinných nápojů.

Významné jsou například při detoxikačních programech, hubnoucích kúrách a úpravě zažívání. Hlavním zdrojem je indonéská příroda, rostliny, květiny, koření, využívá se aromaterapie a fytoterapie.

Z přírodních produktů se vyrábí veškeré kosmetické produkty péče o tělo, obličej, koupelové směsi, oleje, krémy a séra. Přírodní rostlinné produkty doplňují mořské zdroje, zejména řasy a sůl.

 

wellness interiéry wellness a spa spa kosmetika wellness provoz    wellness interiéry wellness a spa spa kosmetika wellness provoz     wellness interiéry wellness a spa spa kosmetika wellness provoz

Královské wellness interiéry

Wellness interiéry Taman Sari Královské Spa jsou jedinečnou souhrou klasické indonéské architektury, tradic a historie. Jsou zařízeny tradičním indonéským nábytkem a doplňky.

Výrazným prvkem je dřevo, především v podobě nádherně vyřezávaných paravánů, okenic a zástěn a také kámen. Prostor je zdoben sochami u vstupů, v interiérech i v podobě nástěnných dekorací.

 

wellness interiéry wellness a spa spa kosmetika wellness provoz  wellness interiéry wellness a spa spa kosmetika wellness provoz


Jedinečná atmosféra

Po staletí ukryté tajemství péče o tělo, ducha i mysl, tajemství spojené s historií královské rodiny, jedinečné wellness interiéry a dokonalá holistická spa péče tvoří jedinečnou atmosféru Taman Sari Royal Haritage Spa nejen v Indonésii, ale ve všech provozech, které dnes formou franšízy fungují po celém světe.

 

 

 

 Kam dál?

Domácí wellness – inspirace

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Peelingové saunové rituály – domácí sauna
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech

Domácí wellness
Domácí sauna a saunování

 

                                                  Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.