Follow me
0

Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2018

Pozvánka  do světa krásy a harmonie

 

Podzimní trendy v účesech, líčení, módě i inspiraci pro nadcházející společenskou sezonu, zážitky ze soutěží, přehlídek a především produkty z nabídky více než 400 značek – to vše nabízí 26. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA pořádaný v areálu PVA EXPO PRAHA Letňany 7. a 8. září 2018.

 Na více než 350 výstavních stáncích se návštěvníci setkají s odborníky poskytujícími cenné rady a informace o nabízených přípravcích a metodách z oborů profesionální pěsticí i dekorativní kosmetiky. Najdete zde kosmetické přípravky pro přímý prodej, přístroje pro formování postavy, kadeřnické produkty, přípravky a školení pro nehtový design, péči o nohy a zdravý životní styl.

 

Nebudou chybět odpovědi na vaše dotazy, rady pro aplikaci i volbu správného přípravku pro klienta či pro vlastní užití. Nepřehlédnutelně stoupá zájem o přírodní péči, rychle narostl počet stánků s přírodními produkty.

Anti-aging péče, péče o ruce a nohy, masáže, relaxace, regenerace

Přípravky, semináře i workshopy budou směřovat k využívání aromaterapie, relaxačních masáží, detoxikace, wellness produktů a metod k nastavení celkového zdravého životního stylu. Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA nabízí návštěvníkům nejen inspiraci, ale i poradenství a prevenci, z úst odborníků praktické rady pro pěstění půvabu i zdravý životní styl, stejně tak možnosti dalšího vzdělávání v těchto oblastech.

Program bude věnován i dalším „beauty“ oborům zabývajícím se péčí o vlasy, ruce, nehty i nohy. Partnery pro odbornou spolupráci jsou největší oborová sdružení, jako jsou Unie kosmetiček, Česká podiatrická společnost, Česká asociace wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace českých aromaterapeutů, Česká aromaterapeutická společnost, Asociace saunerů, sdružení pro kosmetiku „PROKOS“ a řada dalších specialistů, odborných časopisů i dalších médií.

Spolupráce se zahraničím

Na veletrzích jsou stále více prezentovány výrobky ze zahraničí, hojně pak přípravky německé, slovenské a italské provenience. Komerční sekce ambasády USA i britské obchodní komory budou prezentovat řadu kvalitních amerických a britských značek hledajících své zástupce v České republice i v Evropě.

 

Trendy v líčení, účesech, odívání – look 2018/2019

Nejznámější kosmetické značky a trendy budou předvedeny již tradičně v podání předních vizážistů – Pavla Bauera, Štěpánky Podroužkové. Na pódiu opět předvedou své umění studenti a absolventi špičkového karlínského kadeřnického učiliště i školy oděvního návrhářství v Holešovicích. Za úspěšnými kadeřnickými i módními show bude opět stát Honza Cigánik, Romana Topinková, Daniela Hejtmánková či Honza Špilar. Velkou diváckou oblibu si získaly módní přehlídky, tentokrát v podání nádherných finalistek soutěže Česká miss. Na veletrhu se objeví opět řada dalších známých tváří showbyznysu za účasti předních návrhářů, butiků a oděvních značek.

 

Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA přinese i lákavé soutěže

K programu budou nedílně patřit každoroční prestižní soutěžní klání. K „highlights“ bude patřit Mistrovství České republiky v make-upu, tentokrát na exotické téma „Královna pouště. Na pódiu se utká sedm kosmetiček a vizážistek, jež se kvalifikovaly ze soutěže Unie kosmetiček „Make-up Master Cup 2018“ pořádané v úchvatných prostorách Kaiserštejnského paláce. Vítězka mistrovství završí soutěžení na prestižním Mezinárodním mistrovství v make-upu v Düsseldorfu 2019.

Pro kosmetičky a vizážistky je přichystán 2. ročník soutěže „Face Airbrush Make-up Open“ na téma „Summer Flower“. Skvělí vizážisté Pavel Bauer a Štěpánka Podroužková představí svá témata oblíbených soutěží Creative Image Team 2019 a Fotomake-up 2019.

Pro šikovné kadeřníky – vybrané finalisty – je opět vyhlášena oblíbená soutěž napříč kadeřnickým světem „INSPIRACE 2019“, tentokrát s poetickým „květinovým“ tématem „FLOWER HAIRSTYLE TRANSFORMATION“. Autoři čtrnácti nejlepších prací, vybraných porotou podle zaslaných fotografií modelů, se utkají „life“ na pódiu, kromě finanční i hmotné odměny (50 tisíc Kč) je čeká také účast na zahraniční soutěži.

Tradiční podívanou pro ženy i muže bude soutěž v naturálním fitness, pro nehtové designérky je připraveno každoroční Mistrovství ČR v nail designu. Další odbornou soutěží doprovázející veletrh bude „International Beauty Foot Cup Czech 2018“.

Pro juniory opět připravujeme mezinárodní soutěž designérů Fashion Games 2018 na téma „Playtime“.

Nejlepší produkty z oboru budou jako každoročně odměněny v soutěži produktů mimořádné kvality BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD. Nabídku široké palety zážitků ze světa krásy, módy a životního stylu zpříjemní nezapomenutelná atmosféra veletrhu, nabídky mnohých zkrášlovacích služeb zdarma či za velice příznivé ceny.

Další zážitky může přinést i návštěva dalších veletrhů: FOR DEKOR & HOME, Sběratel, Minerály a drahé kameny a Bijou Expo.

 Fotogalerii z předešlých akcí, videa, aktualizovaný program jakožto i další informace o veletrhu najdete na Facebooku nebo webových stránkách www.WorldOfBeauty.cz, www.BeautyExpo.cz nebo www.KosmetickyVeletrh.cz.

SPOLEČENSKÝ PROGRAM

HLAVNÍ PODIUM

PÁTEK 7. 9. 2018 Moderuje Romana Navarová

10.00     Zahájení soutěže v nail designu www.worldofbeauty.cz/nail-design

10.10     Pro sdružení Labyrint – charitativní vystoupení známých interpretů

10.10     Zahájení celodenní účesové show SOU Praha 8

10.15     Finalisté soutěže Diamond Fashion Designer 2018

10.20     Vladimír Mazal: Ájurvédská masáž plosek nohou tibetskou miskou

10.40     TANA Cosmetics  – Plesová sezóna

10.50     Prezentace a vyhlášení výsledků mezinárodní soutěžní přehlídky mladých módních návrhářů FASHION GAMES 2018 na téma PLAYTIME.  

11.10     PhDr. Hana Yasminka Šimčíková –  Pleťové ošetření s luxusními produkty obsahující olej z Rododendronu, s regeneračními a pěstícími účinky, řešící problematiku zralé, suché pleti s prevencí vzniku vrásek

11.35     Jan Špilar: „Thór“  (vlasová show)

11.50     Soutěž Face Airbrush Make up Open – téma „Summer Flower“ www.worldofbeauty.cz/airbrush hlavní partner soutěže firma  Dinair

13.15     BEAUTY EXPO & PROKOS PRODUCTS AWARD pro výrobky mimořádné kvality

www.worldofbeauty.cz/beppa

13.25     Pavel Bauer – vyhlášení 13. ročníku soutěže Creative Image Team 2019

13.45     Přehlídka mladých návrhářů VOŠON na téma „První republika” (Bauer, Topinková)

14.00     Pavel Bauer: Mistrovství ČR v make upu na téma „Královna pouště” 

www.worldofbeauty.cz/make-up
Anna Menzelová, prezidentka UK: Pozvání na kosmetický kongres

15.20     Vyhlášení výsledků Airbrush Make up Open www.worldofbeauty.cz/airbrush

15.30     Vyhlášení výsledků Mistrovství ČR v make-upu. Generální partner: Unie kosmetiček. Hlavní sponzoři: MIL cosmetics, Keenwell, Janssen cosmetics, , Tana Cosmetics, Wimpernwelle. Ringana  
Hlavní mediální partner: Časopis Linda

15.40     Vladimír Mazal: Kurkuma nejen pro zdraví  www.ajurv.cz

16.00     Enii nails – novinky

16.30     Vyhlášení vítězů soutěží v nail designu www.worldofbeauty.cz/nail-design

 

 

SOBOTA 8. 9. 2018 – Moderuje Romana Navarová

10.00  Zahájení soutěže ,,International Beauty Foot Cup Czech 2018“ Hlavní sponzor firma Odel Laboratoires s.e.o.

10.15     ICN Beauty & Fitness Cup 2018 – Tomáš Procházka –

10.45   Scarlett Fashion Show

10.55    ICN Beauty & Fitness Cup 2018 – pokračování

11.20 Vystoupení známého muzikálového herce a zpěváka Zbyňka Frice.

11.30     Fashion Island s finalistkami Miss Czech Republic 2018 (na této přehlídce se poprvé představí finalistky této soutěže)

12.00     PhDr. Hana Yasminka Šimčíková  Pleťové ošetření s luxusními produkty obsahující olej z Rododendronu, s regeneračními a pěstícími účinky, řešící problematiku zralé, suché pleti s prevencí vzniku vrásek

12.25     ICN Beauty & Fitness Cup 2018 – FINÁLE

12.45     Módní přehlídka – České modelky

13.00     Honza Cigánik, Romana Topinková, Daniela Hejtmánková: 9. ročník soutěže „INSPIRACE 2019” – téma: FLOWER HAIRSTYLE TRANSFORMATION www.worldofbeauty.cz/inspirace
Mediální partneři: Linda, VlasyVizáž,

14.00  Štěpánka Podroužková: Fotomakeup 2019 – „GLITTER &SHINE“ 

s doprovodem módni přehlídkou společenských šatů svatebního salonu Delta

14.30     TANA Cosmetics  – Plesová sezóna

14.45     Vyhlášení vítězů INSPIRACE 2019 –  cena pro vítěze padesát tisíc korun

www.worldofbeauty.cz/inspirace

14.55  Vladimír Mazal: Ájurvédská masáž plosek nohou tibetskou miskou

15.15 International Beauty Foot Cup Czech 2018 – vyhlášení vítězů

15.30 Scarlett Fashion

 

ODBORNÝ PROGRAM

KONFERENČNÍ SÁL S1 – SOBOTA 8. 9. 2018

9.30 –13.30 – Workshop České podiatrické společnosti www.podiatrie.cz

 

SALONEK S2 – PÁTEK 7. 9. 2018

10.15     Asociace pracovníků v regeneraci :  „Nové trendy v regeneraci a wellness” letošní trendy v pohybových aktivitách, při koupání a stravování

11.00     Česká asociace saunerů:  „„Aktuální trendy pro wellness a zážitkové saunování“” 

11.50     Asociace českých  aromaterapeutů –Afrodiziaka – vůně lásky a radosti

Přednášející: Kateřina Polívková, aromaterapeutka, masérka a lektorka aroma kurzů,  Praktická a zážitková přednáška o vůních s láskyplnými účinky.

Láska a vůně k sobě patří. Co nám dělá dobře, to nám zpravidla i voní.  Seznámíme se s  více i méně typickými představiteli vůní s afrodiziakálními účinky z celého rostlinného světa.  Využijeme zkušeností rostlin, které používají svá afrodiziaka k přilákání opylovačů na květy a představíme éterické oleje s těmito účinky. Kromě éterických olejů používaných v aromaterapii se dostane i na vykuřovadla, tradiční prostředek k vytváření milostné atmosféry a uvolnění těla i ducha v historii.

14.00  Velvyslanectví USA a Velké Británie: Představení amerického a britského trhu s kosmetikou, představení firem, jejich nabídky. Možnost spolupráce českých distributorů s obchodními odděleními.

15.30     Ing. Ľubica Kuttnerová: O tisícročiami preverenej probiotickej baktérii

 

SALONEK S2 – SOBOTA 8. 9. 2018

10.30  Milan Gelnar: Od astrologie, přes vztahy, stav aury, ke zdraví, pohodě a harmonii! Profesionální astrolog Milan Gelnar, jednoduchým a názorným způsobem, na vlastních příkladech ze života, vysvětlí a dá návody, jak si z pohledu hvězd, může každý nastavit ve svém životě takové podmínky, aby byl pokud možno zdravý, v klidu, pohodě a harmonii.
12.00  Hanna Mária: VŮNĚ DOMOVA aneb jak si vytvořit vůni pro tvůrčí/ odpočinkovou atmosféru
13.30  ČESKÁ AROMATERAPEUTICKÁ SPOLEČNOST
13:45  PhDr.Hana Yasminka Šimčíková -základy odborné aromaterapie –  namíchejte si sami doma synergické aroma směsi – vlasová séra, olejové parfémy, masážní oleje vhodné pro ošetření ekzematické a aknózní pleti, poradíme vám „jak na to“ 
 14:30-15:15- Marie Bílková , PhDr.Hana Yasminka Šimčíková – propojení produktů a aromaterapeutických zkušeností Energy a Yasminky.- osvědčené receptury zaměřené na problematiku – aknózní pleti, dermatitidy, paradentózy, křečových žil, detoxikace organismu 15:00-15:45- Energy: Svět vůní a aromaterapie v Beauty kosmetice Energy

PODIUM PRO ÚČESOVOU TVORBU:

PÁTEK i SOBOTA – účesy SOU kadeřnické Praha 8 Karlín

SOUTĚŽNÍ PODIUM

PÁTEK 7. 9. 2018

10.00     České a mezinárodní mistrovství v NAIL DESIGNU www.worldofbeauty.cz/nail-design

SOBOTA 8. 9. 2018

10.00     „International  Beauty Foot Cup Czech 2018”www.beautyfootcup.cz

program na stáncích vystavovatelů:

Stánek České podiatrické společnosti: odborné poradenství zdarma

Stánek APR: praktické ukázky masáží

Stánek Yasmína: destilace přírodních bylin

Stánek Alessandro: Setkání novinářů se známými osobnostmi

Jedinečná příležitost pro všechny zájemce o nové zahraniční značky na trhu, především z USA a Velké Británie: Na veletrhu budou ve spolupráci s komerčními sekcemi zahraničních ambasád i zahraničními zastoupeními firem prezentovány značky přicházející na trh nejen z těchto zemí. 

 

 

 

 

Kam dál?

 Akce, pozvánky, školení, konference

 

Další články v rubrice Bylinky a koření

 Aura parfémy
Květinové vody – hydroláty/hydrosoly – jaké jsou pravé květinové vody? 
Vykuřovadla a vykuřování, jak čistit prostor, nový směr v aromaterapii, jak vykuřovat pomocí bylinek?

Bylinky pro dobrou náladu
Kurkuma, zázračné koření pro zdraví a krásu
Bylinkové wellness rituály
Aroma koupele – magické rituály krásy
Bylinkové wellness rituály – bylinky a koření ve službách krásy, pohody a zdraví
Bylinky na bolest hlavy

 

Další články domácí wellness:

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Aroma koupele- magická energie z přírody
Bylinkové wellness rituály pro zdraví a krásu
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech
Wellness vybavení pro domácí wellness
Jak postavit domácí wellness?    
Esence do sauny, vůně do sauny  
Bylinky ve wellness – wellness rituály – bylinky a koření  

                                             

 

Wellness interiéry

 
Čím obložit vířivky
Nejčastější problémy s vířivkami a jak to řešit I. část

Nejčastější problémy s vířivkami, jak to řešit II.část
Víc než jen koupelna – domácí wellness-nové trendy v obkladech
Stavíme domácí wellness
Dekorativní obklady ve wellness a spa

 

                                            

 

Další články – sauny a saunování

Výběr esencí do sauny – provoněná pohoda
Dekorace do sauny – doplňky do sauny

Dekorace do sauny – obložení kameny, kámen v sauně
Jaké dřevo do sauny?
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně
Fotogalerie domácí sauna – inspirace
Hamam lázně a procedura
Barevné osvětlení sauny – kolorterapie
Peelingové saunové rituály – pro domácí sauny
Domácí wellness

 

 

Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.