Follow me
0

Inspirace pro domácí lázně – Lush lázně v rytmu přírody a pohody – anglický venkov

Lázně Lush jsou inspirovány útočištěm anglického venkova.
Tady se snaží pozvednout tělo i duši klientů, nabít je pozitivní energií.

 

Liverpool_Spa-anglicke-lazn

Vydejte se na smyslové dobrodružství s jednou z procedur pro tělo i duši… vítejte v anglických lázních Lush.

Tam, kde starosti odplouvají

Při vymýšlení různých lázeňských kúr se v zde inspirovali zpěvem ptáků, tradiční anglickou hudbou, vůní anglického venkova a klidem. Jako když si vychutnáváte šálek teplého čaje na chalupě v útulné kuchyni a nikam nespěcháte.Edinburgh_SPA_Kitchen

 

Mezi první procedury patří 80ti minutová holistická péče s masáží celého těla. Pro tuto pro lázeňskou proceduru zde vyvinuli techniku kombinující sílu slovní sugesce, hudby na míru a jemné vůně, která bere každého na cestu vlastním povědomím a zanechává pocit znovuzrození. Procedura se sladěna s hudbou, můžete cítit dokonalý soulad s klidnými zvuky anglického venkova a pohody.

 

 Anglické lázně plné pohody

Mezi další zajímavé procedury patří Hard Days Night – inspirovaná Beatles a lázněmi v Liverpoolu, prováděná za doprovodu soundtracku důmyslně přepracovaných písní Beatles. Tato stres uvolňující procedura trvá 75 minut a postaví každého na nohy jako žádná jiná… Tato lázeňská procedura je navržena pro osvěžení a znovuzrození, inspirována tradiční masáží shiatsu, ke které jsou přidané inovativní techniky pasivního protahování.

 

Inspirace v přírodě, pro interiér i ingredience

Pro řadu lázeňských kúr jsou vybrány zejména ingredience z přírody, namíchané v kuchyni lázní Lush. Součástí kúry bývá také osobní konzultace a osobní výběr produktů s Lush terapeutem, při kterých se volí naprosto čerstvé produkty vhodné pro aktuální stav pleti a aktuální emocionální potřeby. Cílí se na odstranění fyzického i duševního napětí, podporuje se sebevědomí.

Treatment_room_with_bath--lLiverpool_Spa-lazne-Anglie

Důležitá je hudbaGood_Hour_treatment

Pro pány je připravena drsná hudba inspirována námořnickými písněmi, doplněná koupelovou přísadou Big Blue. Mořská vůně vás obklopí, zatímco sladěná hudba na míru vás přenese k moři. Tato velice efektivní masáž pracuje na odstraňování svalových uzlů pomocí mačkání tlakových bodů na těle.

Zajímavá a také velice efektivní je lázeňská procedura zaměřená na uvolňování napětí v chodidlech. Za poslechu okouzlující hudby na míru vám terapeut stimulací reflexních bodů pomůže zbavit se starostí a svalového napětí. abyste se pak mohli bezstarostně a s lehkostí pohnout kupředu.domaci-lazen

Jedinečná 60minutová meditativní procedura, která pomůže naslouchat svému vnitřnímu já… Tato procedura zaměřená především na hlavu vás vezme na cestu hudbou a vámi samotnými. Ladičky, ušní svíčky, zpívající skleněné baňky a očistná obličejová masáž dělají z této procedury unikátní zážitek. To všechno proto, abyste dosáhli klidu a smíření se světem kolem vás.

Relaxační péče o celé tělo, která vám pomůže zcela se ponořit do světa čisté imaginace. Zachumlání pod pohodlnou a teplou přikrývkou si budete dopřávat teplý čokoládový peeling a masáž vonící po růžích, které zanechají pokožku vyživenou a vás s pocitem, že jste omládli. Tato procedura zahrnuje rytmickou, středně silnu masáž doprovázenou snovou hudbou na míru, díky které se budete vznášet na obláčku, zatímco růžemi voňavé bublinky naplní místnost.

Double_treatment_room-angli

V anglických lázních  najde každý to, co potřebuje. Lázně Lush najdeme ve Velké Británii kromě Londýna na několika dalších místech, také v Japonsku, Francii a například v USA.

lazne-doma-koupelDíky kosmetice Lush, kterou najdeme i na českém trhu si můžeme atmosféru domácích anglických lázní vytvořit kdykoliv když potřebujeme, chceme relaxovat a odpočívat v klidném prostředí svého domova.

Koupelnu můžeme díky dekorativním, voňavým a úžasně namíchaným recepturám Lush kosmetiky kdykoliv proměnit v luxusní lázně a dokonalé, nerušené místo pohody a klidu.

Můžeme použít i pár dekorativní doplňků do koupelny a užívat si celkovou atmosféru jako v těch nejlepších lázních.

kosmetika-domaci-lazne   domaci-lazne-a-kosmetikadomaci-lazne-kosmetika

 

Zdroj: Lázně Lusch

 

Kam dál?

 

Další články – domácí wellness

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Aroma koupele- magická energie z přírody
Bylinkové wellness rituály pro zdraví a krásu
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech

Wellness vybavení pro domácí wellness
Jak postavit domácí wellness?    
Esence do sauny, vůně do sauny  
Bylinky ve wellness – wellness rituály – bylinky a koření  

 
Čím obložit vířivky
Nejčastější problémy s vířivkami a jak to řešit I. část

Nejčastější problémy s vířivkami, jak to řešit II.část
Víc než jen koupelna – domácí wellness-nové trendy v obkladech
Stavíme domácí wellness
Dekorativní obklady ve wellness a spa

 

                                            

Další články – sauny a saunování

Výběr esencí do sauny – provoněná pohoda
Dekorace do sauny – doplňky do sauny

Dekorace do sauny – obložení kameny, kámen v sauně
Jaké dřevo do sauny?
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně
Fotogalerie domácí sauna – inspirace
Hamam lázně a procedura
Barevné osvětlení sauny – kolorterapie
Peelingové saunové rituály – pro domácí sauny
Domácí wellness

 Další články v rubrice Bylinky a koření

Bylinky pro dobrou náladu
Kurkuma, zázračné koření pro zdraví a krásu
Bylinkové wellness rituály
Aroma koupele – magické rituály krásy
Bylinkové wellness rituály – bylinky a koření ve službách krásy, pohody a zdraví

Bylinky na bolest hlavy

 

 

Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor
Bylinky a koření ve wellness a spa
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, dolnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.