Follow me
0

Hotelové wellness a spa – proč objevovat wellness v hotelu velkoměsta?

Oázy pohody uprostřed města.
Rychlý a dostupný luxus pohody a odpočinku.

Hotelové SPA provozy jsou úžasné wellness oázy ve městě. Jsou rychle dostupným únikem do místa pohody, kde nechceme řešit nic co musíme a užíváme si jen toho, co chceme a kde si můžeme najít prostor jenom sami pro sebe.  A to i v případě, že nejsme v hotelu ubytovaní. I pro kolemjdoucí mají v hotelovém SPA svoji náruč otevřenou.

wellness-a-spa-profesionální kosmetikaV centru velkých měst  je řada míst, které stojí za to objevit. Možná okolo denně procházíme a netušíme, co vše můžeme objevit a okusit. Za malou snahu na chvilku se zastavit se nabízí nevyčerpatelná náruč pohody, která má podobu malého ráje na zemi.

Hotelové SPA jsou dobrou alternativou pro wellness centra a beauty centra/denní lázně/Day SPA.

 

wellness-spa-interier-24Atmosféra hotelového SPA či wellness provozu, který cílí na zahraniční klientelu, bývá zárukou toho, že klient zde dostaneme vždy to nejlepší.  Jsou zde často připraveni přivítat vzácné hosty ze všech koutů světa, kteří při svých cestách vyhledávají prostředí, kde mohou  odpočívat a nabírat energii, ať přijíždí obchodně nebo jako turisté.

Takové prostředí, které cílí na cestovatele vyžaduje všudypřítomný pocit pohody, který společně tvoří krásný interiér, zkušený personál, nabídka zajímavých spa procedur a gastronomie, ale hlavně také vřelý přístup personálu k hostům ve SPA. Což je minimální standard, který je v hotelech velkoměst k dispozici. Ti, kteří často cestují mají nastavené očekávání od těchto spa a wellness provozů a ty nechtějí své klienty zklamat.

 

 

Dostupný luxus hotelového SPA,
není to jen o ceně.

treatment hotel spa kings court 6Na první pohled se leckdy zdá, že jde o nedostupný luxus, který využívají pouze cizinci. Přitom nemusí jít nutně o drahá a luxusní místa. Luxusem se zde myslí celkový dojem z pobytu, který je často dobře dostupný ve městě a při přijatelných cenách. Výrazně je zde cítit pohoda a milý přátelský přístup personálu, který je zvyklý na náročnou klientelu. Důležitá je také nabídka procedur.

Je ale potřeba si projít nabídku hotelového SPA, která většinou nabízí jednotlivé procedury za dostupné ceny, samozřejmě i delší balíčky kompletní spa péče, které ale mají srovnatelnou cenu s ostatními wellness centry ve městech. Rozdíl v ceně za služby nemusí být velký, někdy není žádný.

Zajímavá nabídka hotelového SPA

Cnabídka-wellness-a-spao bývá v nabídce hotelového spa menu nejzajímavější jsou balíčky typu „polední vstup do SPA“. Tyto balíčky péče  jsou připravené s ohledem na to, že do SPA zavítají i lidé z okolí, například načerpat energii a uniknout do světa pohody přes poledne nebo po práci. Jsou postavené tak, aby klient mohl ochutnat to nejzajímavější z celkové nabídky hotelového SPA v krátkém časovém úseku a za zajímavou cenu.

V ruchu velkoměsta se dají najít příjemné oázy klidu a hluboké relaxace, vyhledávají je ti, co jsou blízko a chtějí se na chvilku uvolnit, relaxovat, odpočívat a nebo chtějí druhým darovat něco úžasného – pobyt ve spa. Stejně tak jsou wellness oázy velkoměst lákavé pro ty, kteří destinaci objevují při svých cestách. Zastavit a uvolnit se  během svého programu v náruči hotelového spa je jedinečným zážitkem, kdy se můžeme spolehnout na profesionální a pečující personál a dokonalé služby hotelu zvyklého na vysoký standard přístupu k náročným klientům.

Profesionální SPA kosmetika

Řada z nás občas využívá wellness, zejména proto, abychom si dopřáli skvělý a pohodový zážitek, uvolnění a načerpali novou energii. Wellness a spa centra, která jsou součástí luxusních hotelů mívají zajímavé nabídky procedur, které jsou aktuální vzhledem k trendům ve wellness a SPA.  Je tak možné vyzkoušet různé terapie ze všech koutů světa.

aroma-terapie-wellness-trendyV beauty salonech hotelů jsou často značky, které jsou zaměřené právě na péči o hotelové klienty a jinde  není příliš běžné se s nimi setkat. Ochutnávka speciální spa péče může být lákavá. Profesionální spa kosmetika nabízí ucelenou a kompletní péči o obličej, tělo, duši i mysl.  SPA kosmetiku najdeme ve většině světových SPA a wellness centrech, v luxusním prostředí hotelového SPA, v prestižních kosmetických salonech. Tato místa kladou důraz na celkovou péči o klienty v dokonalém prostředí.

aroma-terapie-wellness-trendyNezbytná je dokonalá souhra interiéru, služeb a nabídky. V nabídce jsou kompletní rituály krásy a odpočinku, relaxační techniky a postupy pro hluboké uvolnění a uplatňují se zde různé principy péče z východních směrů, se zaměřením na cílenou péči o klienty. Díky snaze spa kosmetické značky nabízet skutečně účinné produkty na vysoké úrovni, získává hotel také určitou jistotu toho, že může nabídnout účinné produkty, ve kterých jsou ověřené účinné látky, koření, bylinky a další žádané ingredience v péči o tělo i duši.

 

Speciální nabídky hotelového SPA

spa-wellness-interiérySPA hotely, které pečlivě pracují se svojí nabídkou a připravují ke standardní péči i například sezonní nebo výjimečné časově omezené služby, získávají pozornost díky tomu, že se snaží přinášet stále něco nového, co stojí za to vyzkoušet. Tím si udržují pozornost hostů a hosté vědí, že je dobré mít  přehled co je zde nového a proto si udržují s místem kontakt.

V nabídce se tak můžou objevit stáže specialistů ze zahraničí, například lékařů a mistrů východních směrů. Zajímavá je například nabídka šaolinských masáží, ajurvédy, čínské medicíny ve wellness a další směry.

 

Skutečně pestrá nabídka hotelového SPA

wellness-a-spa Hotelové SPA ve městech nabízí účinné tělové ošetření, kompletní ošetření obličeje a také některé speciality, exkluzívní a jedinečné terapie. Spa nabídka je rozmanitá a nabízí zajímavé cílení na klienty, kteří do SPA chodí.

Každého osloví trošku něco jiného a s tím se počítá.  Je zde pestrá nabídka procedur pro české i zahraniční klienty. Nabídka SPA je postavená tak, aby si vybral klient, který má méně času i ten, který si chce dopřát delší, kompletní péči.

wellness-spa-interierZahraniční hosté rádi objevují nabídku zvolené destinace, ochutnají něco z místa, co jinde není, co pochází ze zdrojů dané země. Proto řada hotelů má ve své nabídce něco z místních specialit, bylinné terapie, aromaterapie, českou kosmetiku, třeba i bio kosmetiku.

spa-kosmetika-wellnessČeští hosté mají naopak možnost zavítat do dálek exotiky, například jižního Tichomoří a zvolit si  ošetření kosmetikou z exotického ovoce a kokosů, a zažít něco dobrodružného.

Pokaždé je z čeho vybírat, podle nálady a chuti… K tomu je typické pro některá hotelová SPA mít něco vlastního, a proto si připravují své jedinečné, vlastní receptury, zejména různé zábaly do čokolády, ošetření, které nabízí léčivé jíly,  výtažky z vinné révy a vinné wellness  a peelingové rituály, saunové ceremoniály a další zajímavosti.

 

 

Liverpool_Spa-anglicke-laznwellness cestlice (12)spa-wellness-salony

 

Gastronomie součástí hotelu a SPA

občerstvení ve wellnessVelkou výhodu mají v těch  hotelový SPA, kde mají propojenou nabídku SPA  a restaurace, je proto možné setkat se s tím, že do SPA na požádání donesou i něco výjimečného a  lahodného. Někde je přímo v hotelovém SPA k dispozici menu s občerstvením, saláty, sendviče, koktejly…

V rámci v stupu do hotelového SPA a konkrétní nabídky například poledního pobytu je možné získat krásný zážitek, zajímavou proceduru a ještě se kvalitně a zdravě posilnit..

 

foto:archiv webu,  Hotel Kings Court Praha, Lush lázně,

 

Kam dál?

Akce, pozvánky, školení, konference –

Děti ve wellness – Děti a rodina

 další články: rubrika Výživa 

 Wellness terapie a léčení

 

Další články – domácí wellness

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Aroma koupele- magická energie z přírody
Bylinkové wellness rituály pro zdraví a krásu
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech

Wellness vybavení pro domácí wellness
Jak postavit domácí wellness?    
Esence do sauny, vůně do sauny  
Bylinky ve wellness – wellness rituály – bylinky a koření  

 
Čím obložit vířivky
Nejčastější problémy s vířivkami a jak to řešit I. část

Nejčastější problémy s vířivkami, jak to řešit II.část
Víc než jen koupelna – domácí wellness-nové trendy v obkladech
Stavíme domácí wellness
Dekorativní obklady ve wellness a spa

 Kamenné tapety – ohebný kámen pro dokonalé obložení

                                            

 Další články v rubrice Bylinky a koření

Bylinky pro dobrou náladu
Kurkuma, zázračné koření pro zdraví a krásu
Bylinkové wellness rituály
Aroma koupele – magické rituály krásy
Bylinkové wellness rituály – bylinky a koření ve službách krásy, pohody a zdraví

Bylinky na bolest hlavy

 

 

Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor
Bylinky a koření ve wellness a spa

Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, doplnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, doplnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.