Follow me
0

Domácí wellness centrum – pohodová atmosféra – umělý kámen ve wellness

Elegantní atmosféra pro wellness doma.
Relaxace v rodinném kruhu.

Wellness má mnoho podob, relaxovat v domácím prostředí je velmi pohodlné. Odpadá cestování do a z veřejného wellness centra. „Návštěvní hodiny“ si každý člen rodiny může upravit podle svého.  Domácí wellness centrum (home spa), se stále častěji stává součástí našich domovů. Jako součást koupelny, samostatná místnost, kompletní domácí wellness nebo jako část zahrady či terasy.

Navštívené domácí wellness centrum představuje samostatnou část rodinného domu, vybavenou a zařízenou technologiemi a vybavením pro všestranné domácí „rozmazlování“, odpočinek a relaxaci  v rodinném kruhu či s přáteli. Na interiérové wellness v příjemných přírodních tónech navazuje sama příroda v podobě venkovní části wellness v zahradě. Krytý bazén, přírodní jezírko a terasa s posezením.

Elegantní jednotná linie v přírodních tónech
Praktický a dekorativní – umělý kámen ve wellness

Působivou a současně velmi odolnou dekorací pro wellness interiéry jsou obklady z umělého kamene nebo obklady z přírodního kamene. Stěny obložené umělým kamenem celoplošně nebo částečně pomáhají vytvořit velmi útulné prostředí. Zejména tam, kde je zvolen velmi světlý nebo bílý nábytek přidá do prostoru obložení stěny umělým kamenem kromě elegance také trochu tepla. Součástí odpočinkového posezení je praktická elegantní knihovna a velká bílá pohovka. Interiér zařízený tón v tónu vytváří ideální prostředí pro chvilky pohody a klidu. Umělý kámen nabízí ve wellness interiérech elegantní a bezúdržbovou dekoraci s dlouhou životností.

Odpočinek po procedurách je součástí i domácího wellness centra

Stěny obložené kamenem nepotřebují žádnou zvláštní péči či údržbu po celou dobu své životnosti. Dekorativní police mohou sloužit k výstavě dekorací, kosmetiky či knih a časopisů. Atmosféru domácího wellness dodá efektivní osvětlení umístěné do polic, stropu nebo podlahy.

 

Vodní zóna,
místnost s vířivkou a relaxačním zázemím

Je-li prostor, největší částí domácího wellness bývá bazénová hala nebo místnost s vodními procedurami. Pokud je velký bazén na zahradě do interiéru postačí třeba vířivka. Nejčastěji bývá zapuštěná do podlahy, obestavěná nebo opláštěná dřevem či kamenným obkladem nebo také dřevoplastem.  Stěna se šedou výmalbou a diodovým osvětlením dotváří celkovou atmosféru prostoru. Doplňky z přírodního dřeva dodají prostoru pocit tepla a útulna.

 

 Výhled do přírody večer nahradí obrazovka

Domácí sauna, bazén, vířivka, domácí posilovna, doplňkové wellness vybavení, používají se dokonalé a promyšlené wellness technologie. Vznikají jedinečné domácí wellness interiéry, pohodlné home spa, originální a individuální wellness designy – jedinečné interiéry soukromých wellness center.

Běžnou součástí wellness prostor je také audio a video technika.  Především velkoplošné televize, designové zvukové reproduktory, aj. Pohled ven velkými prosklenými okny umožňuje neustálé spojení s přírodou a zahradní částí wellness. Okny je vidět nejen do přírody, ale také na terasu s venkovním bazénem. Ve večerních hodinách pak výhled ven nahradí třeba televize.

 

Rozšířené možnosti
– propojení vnitřního a venkovního wellness v zahradě

Průchodem z interiéru se přichází na terasu s venkovním bazénem se zastřešením, které umožňuje prodloužení sezony venkovního koupání i o několik měsíců. Zahradní část domácího wellness doplňuje také příjemné posezení na terase přímo u malého přírodního jezírka.

 Klidný půvab jednoduchosti

Velmi příjemné je použití umělého kamene v odpočinkových zónách, kolem krbů, v místnostech s výhledem do krajiny, čímž tyto místnosti s okolní přírodou příjemně spojují. Pro sjednocení celého objektu a klidný půvab jednoduchosti za použití minimálního množství kontrastních materiálů, lze stejné provedení umělého kamene použít zvenku na obložení fasády a uvnitř na obložení stěn. Případně doplnit stejným provedením na dlažbách. Dekor a barva zvoleného provedení se prolíná celým objektem.

wellness interiery umělý kámen v interiéru  wellness interiery umělý kámen v interiéru  wellness interiery umělý kámen v interiéru

wellness interiery umělý kámen v interiéru  wellness interiery umělý kámen na fasády  wellness interiery umělý kámen na fasádu

Pro venkovní fasádu domu i vnitřní obložení stěn bylo zvoleno provedení umělý kámen Ontario v tmavě šedém odstínu, které dobře ladí s pigmentem omítky. Objekt svou jednoduchou elegancí a celkovým pojetím dobře zapadá do jasně zelené krajiny. Cílem architekta a majitelů bylo vytvořit jednoduchý elegantní objekt, citlivě zasazený do přirozeného prostředí, které tvoří zahrada a vzrostlé stromy sousedícího listnatého parku. Umělý kámen na fasádě domu je ve stejném provedení jako v interiéru domu

 

 

Připraveno ve spolupráci s REŠ-STAVBY.
PRODEJ umělého kamene a přírodního kamene, lepidel a chemie, dřevoplast ( wpc) – umělé dřevo
MONTÁŽE – záruka 5 let na montáže,
STATICKÉ POSUDKY na obklady fasád
KOMPLETNÍ STAVEBNÍ ČINNOST
KAMENNÝ OBCHOD   Praha a Jizerské hory

 

www.res-stavby.cz, www.kamennafasadu.cz

 

 

Kam dál?

 

Další články – domácí wellness

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Aroma koupele- magická energie z přírody
Bylinkové wellness rituály pro zdraví a krásu
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech

Wellness vybavení pro domácí wellness
Jak postavit domácí wellness?    
Esence do sauny, vůně do sauny  
Bylinky ve wellness – wellness rituály – bylinky a koření  

 
Čím obložit vířivky
Nejčastější problémy s vířivkami a jak to řešit I. část

Nejčastější problémy s vířivkami, jak to řešit II.část
Víc než jen koupelna – domácí wellness-nové trendy v obkladech
Stavíme domácí wellness
Dekorativní obklady ve wellness a spa

 

                                            

Další články – sauny a saunování

Výběr esencí do sauny – provoněná pohoda
Dekorace do sauny – doplňky do sauny

Dekorace do sauny – obložení kameny, kámen v sauně
Jaké dřevo do sauny?
Solná dekorace do sauny – sůl v sauně
Fotogalerie domácí sauna – inspirace
Hamam lázně a procedura
Barevné osvětlení sauny – kolorterapie
Peelingové saunové rituály – pro domácí sauny
Domácí wellness

 Další články v rubrice Bylinky a koření

Bylinky pro dobrou náladu
Kurkuma, zázračné koření pro zdraví a krásu
Bylinkové wellness rituály
Aroma koupele – magické rituály krásy
Bylinkové wellness rituály – bylinky a koření ve službách krásy, pohody a zdraví

Bylinky na bolest hlavy

 

 

Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor
Bylinky a koření ve wellness a spa
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, dolnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do sauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.