Follow me
0

Asociace HCF – vysoké kadeřnické česání

 Spojení profesionálů a kadeřnické péče.

Českou sekci HCF tvoří 15 nejlepších salonů z České republiky, které mají právo používat HCF logo na vstupních dveřích salonu jako známku kvality.

 

Le Haute Coiffure Francaise.

Pařížské kadeřnické osobnosti, které se vymykají svými projekty o ideách, kreativitě a ambicích a chtějí svými profesními noblesními rukopisy přispívat k rozbíhání francouzského uměleckého stylu do zahraničí, zakládají v roce 1945 oficiální asociaci – vysoké kadeřnické česání – Le Haute Coiffure Francaise.

HCF má nyní zastoupení ve 40 zemích světa, sdružuje více než 1500 špičkových kadeřnických salonů. Asociace spojuje kadeřníky ve společném úsilí zvýšit kredit a prestiž kadeřnickému řemeslu včetně společné propagace jejich salonů.

HCF asociace a hlavní poslání:

–          neustálé oživování umělecké tvorby

–          hledání nových talentů

–          podpora členských salonů

–          HCF staví na své věhlasné historii

–          Know how a profesní etika

–          Vynikající, individuální péče o zákazníka

 

Kadeřníci HCF získávají každý rok 2 kolekce účesů a shlédnou show uměleckých účesů těch nejlepších světových kadeřníků ve spojení s Haute Couture  v Paříži v prostorách Carrousel du Louvre – 2000 profesionálů z 5 kontinentů, kteří se seznámí s nejnovějšími trendy, nápady a doporučeními, mezi které patří i Česká republika.

Hlavními partnerem HCF je L´Oréal Professionnel. Prezidentka HCF Irena Vavrušková – vlasové studio Vavruškovi. Umělecká ředitelka HCF Misha Čadková – Misha/hair studio. Tisková mluvčí HCF Zuzana Hejnová – salon UNIQUE.

Podpora asociace HCF

HCF poskytuje každou sezónu všem členským salonům školení šitá na míru (ateliéry zaměřené na osvojení jednotlivých technik), stáže v dané zemi určené spolupracovníkům členských salónů, videa, marketingové a reklamní materiály pro klienty (video, tiskové zprávy a plakáty, časopis HCF).

Závazky členských salonů

Všichni členové Asociace jsou vybraní majitelé prestižních salonů, známých ve svém oboru pro profesionalitu a kvalitu, kteří svůj tým kadeřníků neustále vzdělávají a jsou vyhledáváni i tou nejnáročnější klientelou.

Majitel salonu musí být kadeřník.

Majitel/kadeřník má team na vysoké úrovni a kadeřníky v zaměstnaneckém poměru Majitel/kadeřník může být osobnost známá ve svém oboru pro profesionalitu a kvalitu

Majitel je vázán finančními závazky vůči asociaci, jednorázový příspěvek při vstupu a každoročními příspěvky.

 

www.asociacehcf.cz

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.