Follow me
0

„Lady Dermacol“ Olga Knoblochová slaví životní jubileum a prozrazuje tipy na věčnou krásu

Olga Knoblochová, zakladatelka Unie kosmetiček a české značky Dermacol, slaví 26. dubna 2013 80. narozeniny. V současné době se věnuje kosmetice a svým dětem a vnoučatům. Co dělá pro to, že na její tváři září již 80 let nádherný úsměv a kypí neskutečnou energií? Na boj proti vráskám má vlastní recept.

 

Hlavní radou Olgy Knoblochové je nespěchat. Svůj den začíná časně ráno, v klidu se nasnídá, učeše se a nalíčí. Být upravená je zárukou dobrého pocitu a sebevědomí pro celý den.

V neposlední řadě nezapomíná ani na dobrou náladu. Ta je pro ni důležitá, neboť pomůže brát věci s nadhledem a nic pak člověka nemůže vyvést z míry. Dodržování sebekázně a pevné vůle přináší úspěch. Člověk by se neměl litovat, ztratil by svobodu a nadhled.

 

„Lady Dermacol“ se po celý život řídí slovy Goetheho: „Stáří není umění, umění je to snést. Jsme tak mladí, na kolik se mladými cítíme, je třeba neztratit mladou duši, o to jde především.“
Olga od mládí sportovala a trénovala děti. Pravidelný pohyb je poznaná nutnost a vlastně i radost, i když stovku na čas už neběhá. Hlavně se nesmí zanedbávat duše! Dobrý partnerský vztah, to je pro Olgu Knoblochovou základ. Láska a něžnosti dokáží udržet svěžest ducha i těla. „Životní optimismus podpořte kvalitní kosmetikou a máte, jak se říká, celoživotní tah na bránu.

Proti stárnutí pleti doporučuji používat denně odpovídající kosmetické přípravky dle typu pleti. Osobně celý život používám značku Dermacol a ze své zkušenosti mohu doporučit řadu ELIXIR, která obsahuje velmi účinné mořské řasy z francouzské Bretagne.
Významnou úlohu v péči o pleť hraje každodenní ošetření před spánkem, pečlivé odlíčení a aplikace nočního krému. Odborná péče v kosmetickém salónu jednou za 14 dní nebo za měsíc nestačí. Při mém povolání kosmetičky se mi velmi osvědčila obličejová gymnastika, která udrží pleť svěží a pevnou. Mnoho času se v poslední době věnuje tělesnému pohybu v posilovnách. Doplňujme tedy i posílení obličejových svalů doma – gymnastikou obličeje, zaslouží si to stejně jako triceps,“ radí Olga Knoblochová.

 

Kam dál?

Domácí wellness – inspirace

Domácí wellness rozmazlování – vana plná pohody
Peelingové saunové rituály – domácí sauna
Wellness kosmetika a beauty
Aromaterapie – ovlivní náladu
Víc než jen koupelna – wellness v koupelně – trendy v obkladech

Domácí wellness
Domácí sauna a saunování

 

                                              Další Rubriky na wellnesslife.cz

Wellness procedury
Wellness terapie
Zdraví a péče
Wellness trendy
Wellness interiéry
Wellness vybavení
Wellness kosmetika
Domácí wellness
Domácí sauna a saunování
Zahradní wellness, outdoor

 

 

 

 
Wellness
Wellness spa wellness, wellness a spa, spa a wellness, wellness spa, wellness-spa, spa wellness wellness styl, exotické wellness, wellness centrum, spa – wellness, exkluzivní wellness, exkluzivni wellness, spa wellness centrum, wellness spa, wellness a spa, wellness a spa, atmosféra wellness, wellness atmosféra, atmosféra ve wellness,

wellness hotel, wellness trendy, wellness interiery, interiery wellness, wellness design, wellness dekorace, wellness koncept, wellness kosmetika, dekorace do wellness, dekorace pro wellness, Domácí wellness, domaci wellnes, wellness doma, soukromé wellness, soukrome wellness, soukromé wellness, soukromé wellness centrum.
Domácí wellness  Domácí wellness, domaci wellness, wellness doma, soukrome wellness, soukromé wellness, wellness centrum doma, home spa, home wellness, výstavba domácího wellness, vystavba domácího wellness, jak postavit domaci wellness, jak postavit domácí wellness, domácí wellness centrum, domaci wellness centrum, domácí fitness, domaci fitness, fitness doma, vybaveni pro domaci fitness, domácí fitness vybavení, domaci fitness vybaveni

Sauna, sauny, saunování, sauna ve wellness, sauna ve spa, vybavení sauny, vybaveni sauny, vybavení do sauny, vybaveni do sauny, vybavení pro saunu, kosmetika do sauny, druhy sauny, jak postavit saunu, saunování doma, sauna pro domácí wellness, sauna do bytu, domácí sauny, domácí sauna, sauny doma, saunové domy, saunové sruby, sauny inspirace, sauna interiér, interiér sauny, dekorace sauny, dolnky do sauny, doplňky do sauny, kosmetika do sauny, obložení sauny, kameny do sauny, obložení sauny kamenem, dřevo na saunu, drevo na saunu, venkovní saunové domky, parní sauny, aroma do sauny, aromaterapie do sauny, finská sauna, finské sauny, finská sauna domu, domácí finská sauna, finska sauna, finska domaci sauna, finská domácí sauna, interiery sauna, sauna interiery, jake drevo do sauny, jake drevo na saunu, kamen obklady sauny, obklady do sauny, obklad v sauně, sauna domácí, sauna interier, saunování sůl, saunovani sul, sul do sauny, sůl do sauny, nábytek do sauny, nabytek do sauny, nábytek saunování, saunový nábytek, saunovy nabytek, slana sauna, slaná sauna, sůl do dauny, směsi do sauny, byliny do sauny, bylinky do sauny,
Sauna domu, sauna doma,

 

 

 

 

 

 

Komentáře (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

Komentáře nejsou povoleny.